Zaplanowaliśmy dla Was serię przyjaznych memów i historyjek opowiadających o zmaganiach pracowników działu sprzedaży CRM w firmie IT. Przedstawiamy trzech bohaterów, którzy będą wam towarzyszyć: Krzysiek, Przemek i Janusz.

Krzysztof

Krzysztof jest doświadczonym biznesmenem. Łączy umiejętności informatyczne ze sprzedażą. Potrafi klientowi przedstawić złożoność systemu informatycznego, a także przełożyć to na jego korzyści biznesowe. Zarządza także działem sprzedaży. W skrócie – robi robotę w CRM-owskim zespole.

Przemek

Przemek – handlowiec. W sprzedaży czynnie od 2 lat. Wie, “co z czym się je”, jednak nie jest jeszcze “branżowym rekinem”. Uczy się od innych, chodzi na konferencje, czyta sporo artykułów w magazynach branżowych i Internecie. Marzy mu się kariera dyrektora w dużej korporacji, jednak na to jeszcze przyjdzie czas.

Janusz

Janusz to alternatywny handlowiec. Janusz jest z „ałtsortsingu”. Doświadczenie w pracy zawodowej to 25 firm w ciągu 25 lat. Z niejednego pieca chleb jadł, choć nigdzie nie zadomowił się na dłużej. Metody działania handlowca są kontrowersyjne. Stroni od nowych form komunikacji i współczesnych narzędzi. Zobaczycie sami jak radzi sobie (albo i nie) z CRM i jego sprzedażą 😉

Dodaj komentarz