Mogłoby się wydawać, że zima w branży auto-detailingu to okres przestoju. Nic bardziej mylnego. To właśnie w tym okresie, najważniejsze jest by zadbać o zabezpieczenie lakieru tak, aby dla auta nie straszne były sól, piasek i inne osady drogowe. Z kolei specjalne zabezpieczenie uszczelek i hydrofobizacja szyb, ułatwi codzienne ich rozmrażanie. Takie właśnie usługi zawiera pakiet ‘Zima’ naszego nowego klienta, firmy – WOW Detailing z Białegostoku.

Wdrożenie CRMu do firmy, to zawsze krok ku profesjonalizacji działań. Zarówno tych niewidocznych dla klienta jak i ustrukturyzowanie świadczonych usług, ujednolicenie ofert czy rozdział obowiązków wśród pracowników, jak i tych widocznych czyli ciągły kontakt firmy z klientem, dbanie nie tylko o jego samochód, ale także o pozytywne relacje.

Z doświadczenia wiemy, że jeśli ktoś decyduje się na skorzystanie z filozofii CRM, to pozostaje temu wierny na lata. Cieszymy się z kolejnego zadowolonego klienta, a Panu Hubertowi życzymy wielu udanych realizacji ciekawych gablot.

Dodaj komentarz