Wróćmy do tematu poruszonego w naszym ostatnim artykule (część pierwsza) Samą synchronizację TradeAssistant z kontem Google już wyjaśniliśmy, teraz czas wspomnieć o kolejnej funkcjonalności z tym powiązanej.

Wyobraźmy sobie, co by się stało gdybyś umówił się z klientem na spotkanie, ale zapomniałbyś zapisać do niego numeru telefonu. Albo umówiłbyś się z kilkoma klientami i pomyliłbyś numery kontaktowe… Szanse na zrobienie interesu maleją. Dzięki wykorzystaniu synchronizacji z Google, do przenoszenia kontaktów z TradeAssistant na Twojego smartfona taka sytuacja się nie zdarzy.

Jak to zrobić?

Wystarczy dodać klienta wraz z numerem telefonu kontaktowego w aplikacji TradeAssistant, a za pomocą zsynchronizowanego konta Google kontakt pojawi się w Twoim smartfonie z androidem. Prawda, że to bardzo proste?

Co dzięki temu zyskasz?

  • Zachowanie potrzebnych numerów kontaktowych nie tylko w aplikacji TradeAssistant, ale także na smartfona, a więc wszędzie gdzie jesteś masz do nich dostęp mobilny.
  • Pewność i kontakt z klientami bez ryzyka pomylenia. Każdy klient, którego wprowadzisz do TradeAsistant pojawi się w Twoich kontaktach telefonicznych.
  • Co więcej ! Kontakty przeniosą się do automatycznie stworzonej grupy, dzięki temu będzie bardzo łatwo je znaleźć.

Podsumujmy…

Dodaj klienta, nie zapomnij wpisać do niego numeru kontaktowego i…korzystaj z kontaktów w swoim telefonie. Oszczędź czas na szukanie kontaktów i wpisywanie ich ręcznie.


Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z naszym Sales Managerem i wypróbuj całkowicie darmową wersję:

Dodaj komentarz