Planowanie zadań to kluczowa czynność w pracy każdego przedstawiciela handlowego. Jednak co zrobić, jeżeli przypisanych zadań na jeden dzień jest niezwykle dużo?
Najlepiej skorzystać z kalendarza, w którym na bieżąco będziemy monitorować i uaktualniać swoje zadania. Czy jest w tym coś odkrywczego? Nie.
Jednak jeśli kalendarz umożliwi szybkie wysyłanie e-maili, kontakt z osobami przypisanymi do zadań i sam powiadomieniem będzie informował o nadchodzących zdarzeniach. Brzmi obiecująco?
Dlatego teraz umożliwiliśmy synchronizację TradeAssistant z kontem Google.

Uruchomienie synchronizacji – nic prostszego!

Do korzystania z nowej funkcjonalności wystarczy posiadać konto Google, które ma każdy użytkownik telefonu z systemem Android, a także większość pozostałych użytkowników internetu. Nawet jeśli nie, założenie go zajmie dosłownie kilka minut.
Jak synchronizować? Wystarczy wprowadzić swojego użytkownika Google w aplikacji, zaakceptować synchronizację i… już można korzystać.

Wypunktujmy najważniejsze korzyści:

  • Już nie zapomnisz o wysłaniu maila, nie pomylisz godzin spotkania. Dlaczego? Ponieważ system powiadomi Cię nadchodzącym zdarzeniem. Jak? Alertem mobilnym.
  • Dzięki uruchomionej synchronizacji mamy możliwość korzystania z kalendarza TradeAssistant mobilnie. Jeśli pracujemy w terenie, zadania, które przypisze nam manager w biurze, będziemy widzieć od razu na swoim telefonie.
  • Do opisu zadania przenoszony jest jego rodzaj i zapisane wcześniej notatki w TradeAssistant. Co więcej, edytowane zadania na bieżąco są zaktualizowane.

To pewnie jest skomplikowane…

Błąd! To dziecinnie proste. Tak jak pisaliśmy wyżej, wpisujemy konto Google, pozwalamy aplikacji i nam działać i po sprawie. Teraz zaplanuj zadania sobie lub innemu użytkownikowi i bądź spokojny, że nic nie zostanie pominięte.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszym Sales Managerem wypróbuj całkowicie darmową wersję:

Dodaj komentarz