Naszą przewagą na rynku są modyfikacje, czyli personalizowanie gotowego systemu pod konkretne wymagania klienta. Tym razem ze swoimi potrzebami przybyła do nas firma Bracia Pietrzak -czołowe studio car detailingu w Polsce. Perfekcjoniści w swoim fachu! Zna ich każdy fan motoryzacji, a ich fan page to zbiór marzeń i pożądania każdego mężczyzny. Coś o tym wiemy, bo dzień pracy nad projektem z Braćmi zaczynaliśmy od przeglądu lśniących Porsche i innych wyjątkowych rodzynków opuszczających ich spa 🙂

Cel projektu CRM TradeAssistant dla Braci Pietrzak:

Celem projektu było dostosowanie panelu Klienci i Zadania do potrzeb prowadzenia warsztatu. Były to moduły, w których klient potrzebował największej ilości kastomizacji.
Modyfikacje zaczęliśmy od zmian w panelu wprowadzeniu klienta. Większość pól ze standardowej wersji TradeAssistant (podlinkowanie) była dla klienta zbędna, dlatego zostały one ukryte. Dodaliśmy pola dodatkowe, takie jak Samochód, które jest wręcz niezbędne w planowaniu pracy warsztatu. Zmiany można obejrzeć w gifie poniżej.

modyfikacja dodanie klienta

Moduł Zadania to przede wszystkim zmiana typów zadań, wyświetlanych informacji w panelu planowania zadania, a także procesu przejścia od jednego do następnego zadania za pomocą dodatkowo wprowadzonych przycisków. Klient potrzebował w jednym procesie zapisać 3 kolejne zadania, by następowały one jedno po drugim.

Oprócz modyfikacji we wspomnianych modułach, dokonaliśmy szeregu zmian pielęgnacyjnych, takich jak opis i forma przychodzących powiadomień oraz funkcjonalnych, jak wyszukiwarka klientów po konkretnych samochodach.

dodawanie zadań, modyfikacja, klient

Proces liczony od kontaktu klienta trwał ponad 2 miesiące. W międzyczasie klient definiował swoje potrzeby, testował rozwiązania, a my przesłane sugestie Braci Pietrzak zamienialiśmy w kolejne linijki kodu.

 proces

 

Było trudno? Nie. Zdecydowanie było ciekawie, a jak widać, każdy projekt wdrożeniowy potrzebuje swojego czas. Najważniejszy jest dialog i komunikowanie swoich potrzeb, a z Braćmi Pietrzak komunikacja działała perfekcyjnie.

 

podsumowanie

 

Masz wątpliwości odnośnie wdrożenie systemów CRM? Napisz do nas, a zaproponujemy system modyfikacji specjalny pod Twoją branżę i specyfikę Twojej firmy. My wiemy, że się uda 🙂

 

Dodaj komentarz